اخبار روز

منتشرشده در اخبار روز

کسب مقام سوم طراحی معماری در نهمین دوره همایش مدرسه ایرانی _ معماری ایرانی مطلب ویژه

اسفند 12, 1399 Hit: 26 نوشته شده توسط 

به گزارش روابط عمومی اداره کل  نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام ، نهمین دوره همایش و نمایشگاه ملی و دومین همایش بین المللی مدرسه ایرانی _ معماری ایرانی با رویکرد هویت‌بخشی به فضاهای آموزشی، تربیتی و ورزشی، روز سه‌شنبه دوازدهم اسفند ماه بصورت ویدئو کنفرانس با استانها  و با حضور وزیران آموزش وپرورش و راه وشهرسازی در مدرسه ماندگار دارالفنون تهران برگزار شد.

 نصرت اله رحیمی مدیرکل نوسازی مدارس استان  ایلام گفت: در نهمین دوره همایش مدرسه ایرانی _ معماری ایرانی 222 طرح در چهار بخش دانشجویی، مهندسین مشاور، همکاران ادارات کل نوسازی مدارس استان‌ها و عکاسی که به دبیرخانه همایش ارسال شده بود، پس از داوری آثار و طرح های برتر ، اداره کل نوسازی ، توسعه وتجهیز مدارس استان ایلام  مقام سوم را در بخش طراحی معماری  در بین ادارات کل استانها کسب کرد. 

 

رحیمی افزود:  برای نخستین بار بود که موضوع طراحی مدارس روستایی و عشایری به عنوان یکی از محورها و موضوعات طرح ها و مقالات  مطرح شده بود که با تلاش مجموعه همکاران دفتر فنی این اداره کل،موفق به کسب رتبه سوم  طراحی  معماری در این همایش در بین ادارات کل نوسازی مدارس استانها شدند.

مدیرکل نوسازی مدارس استان ایلام کسب این موفقیت ارزشمند را به  تمامی همکاران اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام را تبریک واز همه آنان به پاس تلاشهای شبانه روزی در سنگر مدرسه سازی وامر تعلیم وتربیت  قدردانی نمود.

گفتنی است، این همایش  بصورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان ومدیران کل آموزش وپرورش ونوسازی مدارس وکارشناسان در دفتر کار مدیرکل نوسازی مدارس استان  برگزار شد و همزمان به طور زنده از سایت آپارات به آدرس https://www.aparat.com/madreseirani_memariirani/live پخش شد.

 

آخرین ویرایش در سه شنبه, 12 اسفند 1399 ساعت 09:21
خواندن 26 دفعه

اطلاعیه خیلی مهم

اتوماسیون اداری
اتوماسیون اداری
اتوماسیون اداری
صورت وضعیت
درخواست مجوز مدارس غیر انتفاعی
درخواست ملاقات با مدیرکل

لینک های مرتبط

نظر سنجی خدمات میز خدمت الکترونیکینظرسنجی خدمات حضورینظرسنجی تکریم

نظرسنجی رمان قراردادتاریخ بروزرسانی: 99/07/21

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام می باشد

طراح : مهندس رضا عزیزی - سال 1394