اخبار روزانه

منتشرشده در اخبار روزانه

استارت احداث اولین مدرسه سبز با مشارکت 24 میلیارد ریالی خیر تهرانی

خرداد 19, 1400 Hit: 195
استارت احداث اولین مدرسه سبز با مشارکت 24 میلیارد ریالی خیر تهرانی

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس ایلام گفت: نخستین مدرسه سبز این استان با مشارکت خیر تهرانی احداث خواهد شد.اعتبار مورد نیاز احداث این فضای آموزشی ۶۸ میلیارد ریال است که یک‌ خیر اهل استان تهران ۲۴ میلیارد ریال آنرا تقبل کرده است

به گزارش روابط عمومی  ، مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس ایلام گفت: نخستین مدرسه سبز این استان با مشارکت 24 میلیارد ریالی خیر تهرانی احداث خواهد شد..نصرت الله رحیمی روز چهار شنبه 19 خرداد ماه را رابطه با این خبر گفت ، ویژگی مدرسه سبز را استفاده از حداقل مصرف انرژی ، حداکثر بهره وری و استفاده از انرژی پاک و همساز با اقلیم منطقه محل احداث فضای آموزشی عنوان‌ کرد.

وی افزود: اعتبار مورد نیاز احداث این فضای آموزشی ۶۸ میلیارد ریال است که آقای حسین مهر صادقی  خیرمدرسه ساز اهل استان تهران ۲۴ میلیارد ریال آنرا تقبل کرده است.

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس ایلام ادامه داد: این مدرسه در فضایی به گستره سه هزار متر مربع و در قالب دبیرستان ۱۲ کلاسه در شهرستان ایوان و با مشارکت این خیر نیک اندیش و اعتبار استانی ساخته خواهد شد.

رحیمی تاکید کرد: هر مدرسه‌ می‌تواند یک مدرسه سبز بوده و مدارس می‌توانند با توجه به سازگاری با محیط زیست،دانش‌آموزان را تشویق کند تا نوآوران و مجریان مدرسه سبز باشند.

وی با ذکر اینکه عوامل زیادی می‌تواند برای توصیف یک مدرسه سبز وجود داشته باشد یادآور شد: تعهد به سبز بودن و پایدار بودن محیط زیست مهم‌ترین عامل در احداث مدارس سبز است.

به‌گفته‌ وی، مناقصه عمومی احداث این مدرسه برای تعیین پیمانکار در حال انجام است و طی 2 هفته آینده پیمانکار آن مشخص و عملیات ساخت آن آغاز خواهد شد.

  

خواندن 195 دفعه

نکته آموزشی

یمانکاران محترم طبق ماده 52 شرایط عمومی پیمان یک ماه پس از تایید صورتحساب نهایی و پس از دریافت مانده مطالبات ضروریست با مراجعه به واحد حقوقی نسبت به تایید تسویه حساب نهایی قرارداد فی مابین اقدام فرمایند.

نکته آموزشی

طبق ماده 51 شرایط عمومی پیمان جهت هر گونه تسویه حساب و دریافت سپرده حسن انجام کار تهیه ، تنظیم و تایید فرم صورحساب نهایی ( فرم ماده 51) الزامی می باشد .

تاریخ بروزرسانی: 1400/02/21

nosazi

اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام


  • آدرس:بلوار شهید بهشتی جنب بیمارستان کوثر
  • کدپستی : 6931154149
  • تلفن های تماس: 32223222- 32221041
  • پست الکترونیک روابط عمومی : info@nmilam.ir

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام می باشد

طراح : مهندس رضا عزیزی - سال 1394