header arbaeen

اخبار روزانه

منتشرشده در اخبار روزانه

بازدید نماینده ایلام از تعدادی از مدارس شهر ایلام

مرداد 10, 1401 Hit: 33

بازدید نماینده ایلام از تعدادی از مدارس شهر ایلام
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام، صبح امروز چهارشنبه هفتم اردیبهشت ماه، بسطامی نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی به اتفاق دکتر حمره مدیرکل نوسازی مدارس استان از مدارس شهید حمیدرضا عزیزی، مجتمع آموزشی۱۲کلاسه ابوالقاسم فردوسی شهرک شهید کشوری (سرطاف)، مدرسه شش کلاسه سبز ایلام و مدرسه آیت الله بروجردی بازدید و از نزدیک درجریان روند اجرای این پروژه های آموزشی قرار گرفتند.


?بسطامی در حاشیه این بازدیدها گفت:هدف از این بازدید رایزنی برای تامین اعتبار برای تکمیل پروژه های نیمه تمام مدرسه سازی در سطح استان عنوان کرد و افزود: ساخت مدرسه و آموزش فرزندان این مرزوبوم در این برهه زمانی بسیار مهم و حیاتی می باشد.
?وی بر پیگیری و تکمیل پروژه های آموزشی در سطح استان تاکید کرد و گفت: به این منظور در آینده ای نزدیک با دکتر رخشانی مهر ریاست سازمان نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس کشوردیدار خواهم داشت.
? دکتر حمره مدیرکل نوسازی مدارس استان ایلام ضمن تشکر از تلاشهای مضاعف بسطامی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و نگاه مثبت وی به تلاش و رایزنی برای تامین اعتبار فضاهای آموزشی ، گزارش کاملی از فعالیت‌های اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام در بحث احداث وتعمیر و تجهیز وتکمیل فضاهای آموزشی در سطح استان را ارائه کرد.
دکتر جلال حمره در پایان گفت انشاالله در حال رایزنی با خیرین مدرسه ساز کشوری برای ساخت مدرسه شهید عزیزی شهر ایلام هستیم واین مدرسه بعلت عدم استحکام لازم و قدمت بالای ۴۰ سال در اولویت اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام قرار دارد.

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 12 مرداد 1401 19:13
خواندن 33 دفعه

ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا (ع) تسلیت باد

ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا (ع) تسلیت باد

مدارس آینده

33429095962e8efaadcfb8

تاریخ بروزرسانی:      1401/05/12 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام می باشد

طراح : مهندس رضا عزیزی - سال 1394