اخبار روز

منتشرشده در اخبار روز

مدرسه خیر ساز روستای هلت شهرستان چرداول افتتاح شد مطلب ویژه

اسفند 05, 1399 Hit: 26 نوشته شده توسط 
مدرسه خیر ساز روستای هلت شهرستان چرداول افتتاح شد

همزمان با برگزاری بیست و دومین جشنواره تکریم از خیران مدرسه ساز سراسر کشور مدرسه یک کلاسه روستای هلت شهرستان چرداول روز سه شنبه در آیینی در این شهرستان افتتاح شد.

به‌ گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام، این ایین با حضور فرماندار، خیر مدرسه ساز، مسوولان نوسازی مدارس و آموزش و پرورش و اولیا و دانش آموزان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

 مدیرکل نوسازی مدارس استان ایلام در حاشیه این آیین گفت: این مدرسه توسط بازماندگان خیر نیک اندیش زنده یاد محمدرضا موجه احداث شده است.

نصرت الله رحیمی اضافه کرد: این مدرسه یک کلاس درس و ۱۱۰ متر مربع زیربنا دارد که برای ساخت آن سه‌ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی همچنین ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه شهدای احسانی واقع در مسکن مهر شهرستان دهلران اشاره کرد و گفت: برای شروع عملیات اجرایی این فضای آموزشی تفاهم نامه با خانواده شهدای احسانی در بهمن ماه امسال به امضا رسیده است.

مدیرکل نوسازی مدارس ایلام بیان کرد: همچنین همزمان با جشنواره سراسری خیران مدرسه ساز تفاهم نامه مشارکت انجمن حامی برای تکمیل سالن ورزشی دخترانه شهر بدره نیز منعقد  و مراحل پایانی امضا تفاهم نامه چهار میلیارد ریالی آن با مساعدت های خیر نیک اندیش خانم قربانی در مرحله انجام است.

 امروز همزمان با سراسر کشور بیست و دومین جشنواره خیران مدرسه ساز ساعت ۱۵ با حضور معاون اول رئیس جمهور بصورت ویدئو کنفرانس برگزار خواهد شد.

آخرین ویرایش در سه شنبه, 05 اسفند 1399 ساعت 10:27
خواندن 26 دفعه

اطلاعیه خیلی مهم

اتوماسیون اداری
اتوماسیون اداری
اتوماسیون اداری
صورت وضعیت
درخواست مجوز مدارس غیر انتفاعی
درخواست ملاقات با مدیرکل

لینک های مرتبط

نظر سنجی خدمات میز خدمت الکترونیکینظرسنجی خدمات حضورینظرسنجی تکریم

نظرسنجی رمان قراردادتاریخ بروزرسانی: 99/07/21

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام می باشد

طراح : مهندس رضا عزیزی - سال 1394