photo4279130740

اخبار روزانه

منتشرشده در اخبار روزانه

دیدار مدیرکل کارکنان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام با حجت الاسلام دکتر کریمی تبار، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام

مرداد 10, 1401 Hit: 109

 

??مدارس سبز یکی از برنامه های نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام است که در حال حاضر دو پروژه در این خصوص در استان در حال اجرا است.

??شروع بکار دو باب استخر در سطح استان و شروع عملیات اجرایی چندین فضای آموزشی دیگر وخرید تجهیزات مدارس وهنرستانها از مصوبات سفر رییس جمهوری است که الحمدالله اعتبارات آن محقق شده است .
حذف مدارس کانکسی که امروز حق جامعه عشایری ما است که در فضای مناسب بتوانند تحصیل کنند و تحقق این امر نیازمند حمایت مسئولان و کمک خیرین است.

??استفاده حداکثری خیرین در ساخت مدارس از برنامه ها و اولویت های اساسی در سطح استان است.

??علی رغم اینکه انشعابات برق و آب برای پروژه های خیرین در خصوص مدرسه سازی معاف از پرداخت هستند اما در سطح استان مشکلاتی در این زمینه وجود دارد که باید مسولان حمایت های لازم را در این زمینه داشته باشند.

???نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در دیدار با مدیرکل ‌و‌ جمعی از کارکنان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام:

?? لازم است که امروز نیازمندی های استان در مرکز و برای مسئولان کشور بولد شود.

??بر اساس روایتی از پیامبر اکرم (ص) سو مدیریت موجب فقر می‌شود.

?? برای جذب خیرین لازم است نیازمندی های استان در سطح رسانه ها بیان شود.

?? در بعد تجهیزات نوین و الکترونیکی در سطح مدارس نسبت با سایر استان ها عقب هستیم که باید تلاش شود با توجه به ارایه آموزش از طریق اینترنتی، زیرساخت های لازم و تجهیزات مورد نیاز در مدارس استان ایجاد گردد.

??در خصوص انشعابات آب و برق باید زمینه های لازم را برای خیرین مدرسه ساز فراهم کرد و حمایت شوند.
درپایان حاج آقای کریمی تبار از عملکرد و گزارش شرح پروژه ها و تجهیزات مدارس توسط مدیرکل نوسازی مدارس استان ابراز رضایت کردو ناظران و مهندسان این اداره کل را به دقت و نظارت هرچه بیشتر فضاهای آموزشی وپرورشی توصیه کرد.

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 12 مرداد 1401 19:14
خواندن 109 دفعه

تاریخ بروزرسانی:      1401/05/12 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام می باشد

طراح : مهندس رضا عزیزی - سال 1394