اخبار روزانه

منتشرشده در اخبار روزانه

ساخت و ساز مدرسه در ایلام نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد رشد داشته است

فروردين 18, 1400 Hit: 198
ساخت و ساز مدرسه  در ایلام  نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد رشد داشته است

به گزارش روابط عمومی، نصرت الله رحیمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سال گذشته در مجموع ۴۰ فضای آموزشی در قالب ۱۵۱ کلاس درس با زیربنای بیش از ۳۱ هزار مترمربع....

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام ، نصرت الله رحیمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سال گذشته در مجموع ۴۰ فضای آموزشی در قالب ۱۵۱ کلاس درس با زیربنای بیش از ۳۱ هزار مترمربع در مناطق مختلف استان احداث شده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام ، نصرت الله رحیمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سال گذشته در مجموع ۴۰ فضای آموزشی در قالب ۱۵۱ کلاس درس با زیربنای بیش از ۳۱ هزار مترمربع در مناطق مختلف استان احداث شده است. وی اعتبار هزینه شده برای احداث این فضاهای آموزشی را حدود ۶۷۴ میلیارد ریال عنوان کرد و یادآور شد: تعداد مدارس احداثی استان در طول سال ۹۸ در مجموع ۳۱ مدرسه با ۱۱۶ کلاس درس بوده است. وی همچنین به جمع آوری مدارس سنگی در مناطق روستایی اشاره کرد و گفت: در این زمینه ۲۶ مدرسه سنگی روستایی از محل اعتبارهای ملی و مشارکت افراد خیر و نیکوکار پیمان سپاری انجام‌گرفته است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام مشارکت کمیساریای عالی امور پناهندگان سازمان ملل به مبلغ ۳۷ میلیارد ریال در شهرک شهید کشوری ایلام برای مشارکت در ساخت مجتمع آموزشی ۱۲ کلاسه و مشارکت خانواده شهدای احسانی به مبلغ حدود ۱۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل مدرسه ۱۲ کلاسه مسکن مهر دهلران را از دیگر اقدام‌های خیرین در سال گذشته برشمرد. وی بیان کرد: این اداره‌ کل در طول سال گذشته موفق به کسب رتبه سوم مسابقه معماری اسلامی مدرسه ایرانی در بین ادارات کل نوسازی مدارس کشور شد. بیش از یک هزار و ۲۰۰ فضای آموزشی در استان ایلام وجود دارد.

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 22 ارديبهشت 1400 15:18
خواندن 198 دفعه

نکته آموزشی

یمانکاران محترم طبق ماده 52 شرایط عمومی پیمان یک ماه پس از تایید صورتحساب نهایی و پس از دریافت مانده مطالبات ضروریست با مراجعه به واحد حقوقی نسبت به تایید تسویه حساب نهایی قرارداد فی مابین اقدام فرمایند.

نکته آموزشی

طبق ماده 51 شرایط عمومی پیمان جهت هر گونه تسویه حساب و دریافت سپرده حسن انجام کار تهیه ، تنظیم و تایید فرم صورحساب نهایی ( فرم ماده 51) الزامی می باشد .

تاریخ بروزرسانی: 1400/02/21

nosazi

اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام


  • آدرس:بلوار شهید بهشتی جنب بیمارستان کوثر
  • کدپستی : 6931154149
  • تلفن های تماس: 32223222- 32221041
  • پست الکترونیک روابط عمومی : info@nmilam.ir

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام می باشد

طراح : مهندس رضا عزیزی - سال 1394